Umowa na zaprojektowanie Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach podpisana

Umowa na zaprojektowanie Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach podpisana

W dniu 15 lutego 2022 roku została podpisana umowa na zaprojektowanie Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach. Wyłoniony w przetargu wykonawca zaprojektuje trzy warianty inwestycji. Spośród przedstawionych koncepcji zostanie wybrana ta, która najlepiej spełni oczekiwania rodziców, nauczycieli i środowiska. Umowa została podpisana przez Burmistrza Miasta i Gminy Skawina Pana Norberta Rzepisko
z przedstawicielem Biura Projektowego z Krakowa.

Przy podpisywaniu umowy była obecna Przewodnicząca Rady Miejskiej Ewa Masłowska oraz przedstawiciele mieszkańców Wielkich Dróg: radny Mirosław Śliwa, sołtys Wielkich Dróg Maria Windak oraz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej Joanna Chodor.