Obchody rocznicowe w Skawinie

Obchody rocznicowe w Skawinie

22 maja 2024 roku minęło dokładnie 660 lat od lokacji miasta Skawina. Król Kazimierz Wielki założył miasto 22 maja 1364 roku. Pani dyrektor Joanna Chodor oraz Poczet Sztandarowy naszej szkoły pod opieką pani Urszuli Cichórz godnie reprezentował społeczność naszej szkoły w obchodach tej rocznicy. Po uroczystej mszy wszyscy zgromadzeni w radosnym pochodzie przeszli do Parku Miejskiego pod pomnik króla Kazimierza Wielkiego, gdzie miała miejsce dalsza część podniosłej uroczystości.

Poczet sztandarowy w składzie:

  • Emilia Giermek
  • Kacper Adamus
  • Julita Kowalczyk

 

  • Lena Nędza
  • Kacper Urban
  • Emilia Śliwa

Uczniowie przez cały rok godnie reprezentowali naszą szkołę na wielu uroczystościach. Gratulujemy postawy . Cieszymy się, że  z taką dumą reprezentują szkołę, bowiem jej Patron – Armia Krajowa  zobowiązuje.