Wycieczka do ZOO

Wycieczka do ZOO

Natura może organizować niezwykłe pokazy. Scena jest ogromna, niesamowite światła, nieskończone dodatki i nieograniczony budżet na efekty specjalne.

(Yann Martel)

 

      20 września uczniowie klasy 0, II i III postanowili odwiedzić Ogród Zoologiczny w Krakowie. Obcowanie z naturą w piękny, słoneczny, wrześniowy dzień pozwoliło powspominać minione niedawno wakacje. Ruch na świeżym powietrzu wyzwalał pozytywne emocje, wywoływał uśmiech na twarzach dzieci.

 

   Uczniowie z zainteresowaniem przyswajali kolejne wiadomości na temat napotkanych zwierząt, dzielili się swoją własną wiedzą i doświadczeniami. Jak zawsze najwięcej radości sprawiały małpy i ich występy przed liczną publicznością. Respekt budziły duże koty, a lękiem napawały węże.

 

  Z radością ponownie odwiedzimy to miejsce.