W Wielkich Drogach powstanie jedno z najnowocześniejszych centrów edukacyjnych w Małopolsce

W Wielkich Drogach powstanie jedno z najnowocześniejszych centrów edukacyjnych w Małopolsce

Symboliczne „wbicie” łopaty

Na ten dzień mieszkańcy Wielkich Dróg czekali bardzo długo. Wydarzenie to sprowadziło do naszej szkoły wielu gości, którzy wraz z uczniami uczestniczyli w tej ważnej dla całej społeczności szkolnej chwili.

 W Wielkich Drogach została podpisana umowa na realizację inwestycji, na którą wszyscy czekają – Centrum Edukacyjnego w Wielkich Drogach Poprzez symboliczne wbicie łopaty rozpoczęto prace, które zgodnie z zapisami w umowie mają potrwać dokładnie 22 miesiące

W swoim wystąpieniu, podczas uroczystości Burmistrz Norbert Rzepisko podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do rozpoczęcia budowy tego kompleksu w którym już wkrótce znajdzie się szkoła, przedszkole i żłobek

https://bit.ly/3Xs4DHo | www.gminaskawina.pl