WYGRANA ZOSI W KONKURSIE „MIĘDZY ŚWIATAMI”.

WYGRANA ZOSI W KONKURSIE „MIĘDZY ŚWIATAMI”.
10 czerwca odbyła się finałowa tura konkursu polonistycznego „Między Światami” organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 4 w Skawinie. Przewodnim tematem konkursu była literatura fantastyczna. W poprzednich etapach uczestnicy rozwiązywali test wiedzy dotyczący lektur konkursowych i zagadnień z nimi związanymi. W ostatniej rundzie, pięciu finalistów miało za zadanie przygotować przemówienie na temat „Zachęć swoich rówieśników do czytania literatury fantastycznej”. Naszej uczennicy z klasy siódmej, Zofii Holik, udało się zdobyć pierwsze miejsce! Ponadto Amelia Gibek, również z klasy siódmej, została nagrodzona wyróżnieniem w tym konkursie.
Jak przystało na laureatkę konkursu polonistycznego Zofia sama napisała post na stronę naszej szkoły :-).
Obu uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!