Udany występ dziewcząt!

4 października dziewczęta naszej szkoły w składzie: Amelia, Helena,  Zosia, Julianna, Natalia i Emilia zajęły 3 miejsce w gminnym turnieju halowej piłki nożnej w Skawinie.

Zaczęło się bardzo dobrze- od zwycięstwa z faworytem rozgrywek SP 1 Skawina, po golu Julianny z klasy 7. W kolejnym spotkaniu przeważaliśmy, lecz chwila nieuwagi kosztowała nas stratę bramki. Dziewczęta pomimo presji grały bardzo ambitnie i doprowadziły do wyrównania z SP Radziszów dzięki Emilii z klasy 5. Po dwóch meczach nasza drużyna była na pierwszym miejscu.
Ostatnie spotkanie rozpoczęliśmy od wielu ataków, niestety piłka nie chciała wpaść do bramki SP 2 Skawina. Przegraliśmy 2:0 co uplasowało SP Wielkie Drogi na 3 miejscu zawodów.
Nasze uczennice zaprezentowały się jako zespół waleczny, zdeterminowany i umiejący współpracować.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

 

Źródło grafiki: https://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwi0mt-Tto3eAhVE1iwKHS_GAwkQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fwww.sport.karlino.pl%2Fnew%2Fzapisy-na-pilke-nozna-dla-dziewczat%2F&psig=AOvVaw1tNAvrrzFkPFoUp2AEQWiQ&ust=1539863888105335