Pożegnanie klasy 8

Pożegnanie klasy 8

                    Na wesoło, ale z łezką w oku pożegnaliśmy tegorocznych ósmoklasistów. Tradycyjnie w czwartek uczniowie 8 kl. żegnali się ze swoją szkołą. Wśród zaproszonych gości obok rodziców i nauczycieli znaleźli się przewodnicząca Rady Rodziców, p. Magdalena Sikora, p. Bartłomiej Szwed radny powiatu krakowskiego, a zarazem przewodniczący Komisji Edukacji Publicznej, p. sołtys i radna wsi Wielkie Drogi Maria Windak, Przewodnicząca Stowarzyszenia „Nasz Dom – Nasze Wielkie Drogi”, p. Lucyna Skrzyńska, p. Zuzanna Wędzicha oraz ucz. kl.7 . Podczas uroczystości p. Dyrektor wręczyła ósmoklasistom nagrody: Prymusa Szkoły, którą otrzymała Patrycja Kruk, Nagrodę Dyrektora zdobyła Magdalena Juza oraz listy pochwalne i gratulacyjne, dla tych uczniów, którzy na swoich świadectwach mieli tylko oceny celujące i bardzo dobre. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Na początku wystąpili uczniowie klasy 7, którzy pożegnali swoich starszych kolegów, a następnie ósmoklasiści zaprezentowali swój występ. Na koniec rodzice absolwentów zaprosili wszystkich na poczęstunek. Uczniowie otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Dodatkowo wszyscy ósmoklasiści otrzymali książki ufundowane przez p. Marię Windak oraz p. Bartłomieja Szweda.