LUTY 2019

13 lutego mocno dopominająca się o odwiedziny w schronisku klasa 6 zawitała do Skawiny. Wszyscy wolontariusze bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach i pojawialiby się tu o wiele częściej, co niestety nie jest możliwe ze względu na inne obowiązki opiekunki Szkolnego Koła Wolontariatu, która również bardzo lubi te wyjazdy. Wolontariat w schronisku dla zwierząt jest pasją, którą podzieliłam się z moimi uczniami, a oni bardzo aktywnie odpowiedzieli na propozycje niesienia pomocy naszym braciom ( i siostrom) mniejszym…jak nazywał takie stworzenia św. Franciszek z Asyżu.

Kilka sympatycznych psiaków, w tym prawie rasowy owczarek podhalański były towarzyszami naszych lutowych wędrówek, które jak zwykle zbyt szybko się kończą. Wszyscy wolontariusze bardzo zadowoleni powrócili do swoich domów. Do swoich milusińskich przyjadą ponownie na wiosnę.