Podwójne Święto

Podwójne Święto

 W piątek 12 października 2018 roku uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu, podczas którego przyjęto w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej pierwszoklasistów.

16 uczniów klasy pierwszej przygotowało na ten dzień piękne przedstawienie pt. „Szkoła już nas woła”.

Dzieci tańczyły, śpiewały i pięknie recytowały. Uczniowie starszych klas z podziwem patrzyli i słuchali swoich młodszych kolegów, jednak najbardziej zapatrzeni i zasłuchani byli rodzice pierwszaków. Przez cały występ błyskały flesze aparatów fotograficznych, a uruchomione kamery nagrywały każdą minutę przedstawienia. Dumni rodzice z łezką w oku i uśmiechem radości na ustach podziwiali swoje ukochane pociechy, które wyjątkowo pięknie się prezentowały. Cieszymy się, że mogliśmy powitać w naszym gronie tak miłe, grzeczne i zdolne dzieci.

Podczas tego apelu poświęcono chwilę również wszystkim pracownikom szkoły, jako że ich święto przypada na 14 października.


Naszą małą, szkolną uroczystość uświetnili zaproszeni goście, wśród których byli „Przyjaciele szkoły”, prezes Stowarzyszenia „Nasz Dom Nasze Wielkie Drogi” pani Maria Windak, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Wielkich Drogach pani Janina Żmuda, przewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Antos oraz przedstawiciel Stowarzyszenia „Seniorów i Juniorów” pan Widłak.