Dyskoteka karnawałowa

Dnia 6 lutego 2018r. w godzinach 16:00 – 18:00 odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa, którą zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, dla uczniów z klas IV – VII. Jak przystało na karnawał uczniowie przebrali się w stroje. W tym roku głównym kryterium konkursu dyskotekowego było przebranie się za bohaterów bajek. Uczniowie naszej szkoły wykazali się pomysłowością, prawie żadna postać się nie powtórzyła. Najciekawsze, własnoręcznie przygotowane stroje zostały nagrodzone!
Nie zabrakło również wspólnych zabaw: tzw.„taniec z krzesełkami” czy powitalnego tańca integracyjnego. Dużym powodzeniem cieszyła się zabawa „Randka w ciemno” oraz pokaz strojów karnawałowych. Uczniowie pod opieką wychowawców bawili się wyśmienicie, radości
i uśmiechom nie było końca. Za rok znowu zaskoczymy nowymi propozycjami na karnawał…

Agnieszka Giermek