Ankieta dla rodziców

Szanowni Państwo,

w trosce o przyszłość gminnego systemu oświaty, a przede wszystkim jego bezpośrednich klientów, czyli naszych dzieci, gmina Skawina postanowiła opracować kolejny długofalowy dokument dotyczący polityki oświatowej, określający priorytety władz i środowiska oświatowego gminy w perspektywie 2030 roku – Program Rozwoju Oświaty w gminie Skawina na lata 2021-2030.

Elementem szerokich prac diagnostycznych jest sondażowe badanie satysfakcji rodziców dotyczące realizowanej przez gminę polityki oświatowej oraz funkcjonowania poszczególnych placówek. W każdej szkole i przedszkolu przeprowadzona zostanie dedykowana ankieta on-line. Poniżej znajdziecie Państwo link do badania dotyczącego naszej szkoły. Zachęcam Państwa do wzięcia udziału w ankiecie i podzielenia się swoimi opiniami.

Ankieta jest anonimowa. Wyniki badania będą prezentowane jedynie w formie zbiorczej. Posłużą do określenia kluczowych problemów, potrzeb i wyzwań polityki oświatowej naszej gminy. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu maksymalnie 10 minut.

Z góry dziękuję za zaangażowanie.
link do badania: