Halowa Piłka Nożna Chłopców

Reprezentacja szkoły złożona z chłopców z klasy szóstej i piątej zaprezentowała swoje umiejętności piłkarskie podczas gminnych zawodów w halowej piłce nożnej. Do czołowej czwórki i pucharu zabrakło naprawdę niewiele.

Pierwsze spotkanie z SP Radziszów rozpoczęło się od akcji Kuby z klasy piątej i gola Karola z klasy szóstej. Po chwili było już 2-0 dla Wielkich Dróg, ponownie za sprawą Karola i jego indywidualnej akcji. Chwila dekoncentracji naszej obrony wpłynęła na otrzymany przez przeciwników rzut karny, który w fenomenalnym stylu obronił bramkarz Dawid. W następnej minucie rywale dostali kolejną „jedenastkę”, tym razem wykorzystaną. W ostatniej akcji meczu zremisowaliśmy spotkanie 2-2. Jak się później okazało był to kluczowy rezultat dla dalszego układu tabeli.
Drugie spotkanie z SP 3 przebiegło pod dyktando chłopców z Wielkich Dróg. Klasycznego hattricka szybko zdobył Karol, dzięki czemu długo przewodził w klasyfikacji najlepszych strzelców. Niestety przewaga na boisku nie została zamieniona na większą ilość bramek. W końcówce spotkania wynik na 4-0 ustalił Bartek z klasy piątej.
W ostatnim meczu zmierzyliśmy się z bardzo dobrą drużyną z SP 4 ze Skawiny. Pomimo kilku naprawdę dobrych okazji do zdobycia bramki rywalizacja zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie zdobyliśmy 5 pkt, tak jak inne zespoły, i o awansie przesądził bilans bramkowy.
Zawodnikom SP w Wielkich Drogach należy pogratulować olbrzymiej waleczności i umiejętności a także współdziałania i dyscypliny.
W skład drużyny wchodzili: Alan, Arkadiusz, Bartosz, Błażej, Dawid, Jakub, Karol, Patryk, Sebastian, Tadeusz