Tydzień Szczęścia w naszej szkole

TYDZIEŃ SZCZĘŚCIA

W dniach 17- 23 listopada 2023 odbywał się w naszej szkole Tydzień Szczęścia.

Jego celem było rozwijanie kultury szczęścia, wskazywanie  komponentów i wymiarów szczęścia oraz rozwijanie wartości, charakterów, mocnych stron, relacji- które budują szczęście.

Każdego dnia celebrowaliśmy inne święto:

Piątek 17 XI- – ŚWIĘTO TAŃCA

Gdyż taniec „ to jedna z dróg na skróty do szczęścia”  Podczas lekcji odbyły się godzinne imprezy taneczne w dwóch grupach      wiekowych.

Poniedziałek 20 XI – MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

Ubraliśmy się na niebiesko, aby zaznaczyć solidarność z dziećmi na całym świecie.

Wtorek 21XI- ŚWIĘTO WSPANIAŁOMYŚLNOŚCI

Tego dnia drugoklasiści przygotowali kanapki i częstowali całą społeczność szkolną, a nauczyciele wspaniałomyślnie zgodzili się, aby Tydzień Szczęścia był tygodniem bez ocen.

Środa 22 XI- ŚWIĘTO OPTYMIZMU

Czwartek 23 XI- ŚWIĘTO UŚMIECHU I DOBREGO SŁOWA

Klasy 4-8 spędziły pełen zabawy dzień w Go Jump.

Przez cały tydzień w szkole odbywało się wiele projektów oraz warsztatów promujących szczęście, optymizm i prawa dziecka.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.