Turniej halowej piłki nożnej

Turniej halowej piłki nożnej

Reprezentacja naszej szkoły uplasowała się na IV miejscu w turnieju halowej piłki nożnej chłopców z rocznika 2008. Zaczęło się od przegranego spotkania z Wolą Radziszowską 2 – 0. W kolejnym meczu Jakub Kowalczyk i Błażej Lelek wyprowadzili nasz zespół na prowadzenie 2-0 z Krzęcinem, a konfrontacja zakończyła się wynikiem 2 – 1. Następne spotkanie było perfekcyjne w naszym wykonaniu!
Zmierzyliśmy się z reprezentacją SP 2 ze Skawiny i odnieśliśmy zwycięstwo 2 – 0. Długo utrzymywał się wynik 0 – 0 dzięki dobrym interwencjom bramkarskim Bartka Kowalczyka. W połowie spotkania Zofia Holik świetnie zagrała do Jakuba Sikory, a temu nie pozostało nic innego jak trafić do siatki. Chwilę później ten sam zawodnik podwyższył na 2 – 0. Mecz kosztował nas wiele zdrowia i w konfrontacji półfinałowej oraz w meczu o trzecie miejsce zabrakło już sił by odnieść zwycięstwo.

W reprezentacji SP Wielkie Drogi wystąpili: Kacper Bryksy, Jakub Cierzak, Zofia Holik, Bartek Kowalaczyk, Błażej Lelek, Arkadiusz Ludwikowski, Jakub Sikora, Antoni Szwajca