Spotkanie dla rodziców z inicjatorami kampanii „Benefis Naszej Rodziny”

Spotkanie dla rodziców z inicjatorami kampanii „Benefis Naszej Rodziny”

Szanowni Państwo, nasza szkoła przystąpiła do kampanii społecznej finansowanej przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej „Benefis Naszej Rodziny”. Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo  na stronie organizatora www.benefisrodzin.pl.

Inicjatorzy kampanii zaproponowali rodzicom uczniów naszej szkoły spotkanie online, w trakcie którego powiedzą, jak wspierać dzieci w czasie pandemii, przedstawią idee kampanii Benefis naszej Rodziny, a także zaproponują inspiracje dla rodzin zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie.  Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które odbędzie się w czwartek 10 grudnia o godz.17.00. Link do spotkania został wysłany do Państwa poprzez dziennik elektroniczny.