Roztańczony Dzień Rodziny

Roztańczony Dzień Rodziny

Sobota, 3 czerwca była radosnym dniem dla całej naszej społeczności szkolnej. Świętowaliśmy bowiem Dzień Rodziny

Uczniowie dziękowali swoim kochanym rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Dzieci, począwszy od najmłodszych aż po ósmą klasę, przygotowały z tej okazji program artystyczny. Były tańce, piosenki i wiersze, były podziękowania i życzenia. Na zakończenie tej części Pikniku rodzice zostali zaproszeni przez swoje pociechy do tańca. Wspólne wykonanie belgijki bardzo spodobało się zarówno rodzicom jak i zaproszonym gościom, którzy nagrodzili tańczących gromkimi brawami. Nad całością imprezy czuwali i o poczęstunek oraz pozostałe atrakcje zadbali przedstawiciele Rady Rodziców, którym należą się szczególne podziękowania, ponieważ to dzięki nim ten Dzień był wyjątkowy. Wśród atrakcji dla dzieci i rodziców wymienić należy:
– loterię
– pokazy strażackie
– zamek dmuchany
– przejazd bryczką
– lekcje jazdy konnej
– rozgrywki sportowe.
Podczas Pikniku nie zapomniano też o potrzebujących. Szkolni wolontariusze zbierali pieniądze dla chorych dzieci. Jak widać, potrafiliśmy połączyć dobrą zabawę z pomaganiem. Dziękujemy wszystkim za przygotowanie Pikniku. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Lucyny Skrzyńskiej, wieloletniej przewodniczącej Rady Rodziców.