Półkolonia w szkole

Półkolonia w szkole

Stowarzyszenie RODZINA KOLPINGA w Porębie Żegoty serdecznie zaprasza dzieci z klas I-IV na zimowe półkolonie 2021.
Zajęcia prowadzone przez znane i lubiane nauczycielki. Jeśli chcesz aby dziecko wyszło z domu w miejsce bezpieczne i przyjazne, gdzie w gronie kolegów będzie świetnie się bawić pożytecznie i ciekawie spędzi czas – zapisz dziecko na półkolonie.

Zapraszamy w pierwszym i drugim tygodniu ferii na terenie Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach, w godzinach 8.00 – 16.00.

 

I tydzień – 4-8.01.2021 – „Z nami nie ma nudy” (4 dni zajęć) – cena 500 zł

Zajrzymy do kotła rozmaitości, znajdziemy w nim: gry i zabawy integracyjne rozwijające umiejętności współpracy, podróż w jeden dzień dookoła świata, liczne eksperymenty, gry i tajemnice detektywistyczne, zajęcia rozwijające zdolności twórcze. Aby poznać szczegóły kliknij tutaj: I-turnus-Wielkie-Drogi

 

II tydzień – 11-15.01.2010 – „Cztery strony Świata” (5 dni zajęć) – cena 625 zł

Przekonamy się ile krajów można odwiedzić podczas pięciodniowego turnusu. Odkryjemy gry izabawy dzieci z całego świata. Spróbujemy ciekawych przypraw i różnorodnych smaków odległych lądów. Kto wie, może na chwilę nawet przeniesiemy się do Japonii a może jeszcze dalej? Aby poznać szczegóły kliknij tutaj: II-turnus-Wielkie-Drogi

 

Codziennie gwarantujemy: gry i zabawy ruchowe, rozrywki sportowe na wesoło, mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy, dużo zajęć na świeżym powietrzu przy sprzyjającej aurze. W cenie: obiad z deserem, opieka profesjonalnej kadry wychowawców i kierownika wypoczynku,
materiały do zajęć, nagrody i drobne upominki, ubezpieczenie NNW.

 

Zapisy i wszelkie dodatkowe informacje w Biurze Lech93 pod numerem telefonu: 503 702 718 oraz adresem mailowym: polkolonie@lech93.pl

 

Półkolonia zostanie zorganizowana przy minimum 20 zapisanych osobach na każdy z turnusów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa Państwa dzieciom zajęcia będą prowadzone zgodnie z wytycznymi MEN, MZ GIS dla organizatorów półkolonii w szkołach podstawowych.