Wspieramy uczniów poprzez zajęcia dodatkowe

Wspieramy uczniów poprzez zajęcia dodatkowe

Naszą misją jest inspirowanie naszych uczniów nie tylko intelektualnie, ale także ruchowo, poprzez uczestnictwo w wielu olimpiadach i turniejach sportowych.

Zajęcia dodatkowe nauczycieli

Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Wielkich Drogach

w roku szkolnym 2018/2019

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Zajęcia

dodatkowe

godzina

1.

mgr Joanna Chodor

poniedziałek

Zaj.korek.-kom. kl. VI i VII

14.30 – 15.15

wtorek

Zaj.korek.-kom. kl. VIII i VII

14.30 – 15.15

środa

J. Polski kl. VI

12.45 – 13.30

piątek

J. Polski kl. VI

11.45 – 12.30

2.

mgr Joanna Torba

poniedziałek

Rewalidacja

12.45 – 13.45

wtorek

Rewalidacja

12.45 – 13.45

czwartek

Zajęcia rozwijające kreatywność kl. II

11.45 – 12.30

3.

mgr

Renata Michalik

poniedziałek

Zaj.korek.-kom. kl.V

13.40 – 14.25

Zaj.korek.-kom. kl. IV

14.30 – 15.15

wtorek

Zaj.korek.-kom. kl.IV

12.45 – 13.30

Zaj.korek.-kom. kl. V i VI

13.40 – 14.25

piątek

Zajęcia rozwijające kreatywność kl. VIII

13.40 – 14.25

4.

mgr

Barbara Topolska

poniedziałek

Koło języka polskiego

14.30 – 15.15

5.

mgr

Urszula Cichórz

poniedziałek

Zaj.korek.-kom. – gr.I- kl.III

11.45 – 12.30

środa

Zaj.korek.-kom. – gr. II – kl.I-II

11.45 – 12.30

czwartek

Zaj.dyd.-wyr. kl. III

11.45 – 12.30

Zaj. eduk. indywid. z uczniem

12.45 – 14.25

piątek

Zaj. eduk. indywid. z uczniem

11.45 – 12.30

Gimnastyka korek

12.45 – 13.30

6.

mgr Danuta Janecka

Środa

Ind. pr. naucz. mat. kl. VI

13.40 – 14.25

czwartek

Ind. pr. naucz. mat. kl.VII

14.30 – 15.15

Zaj.dyd.-wyr mat. kl. VIII

13.40 – 14.25

7.

mgr Marta Kubieniec

poniedziałek

środa

Zajęcia socjoterapeutyczne

14.30 – 15.30

13.45 – 14.45

8.

mgr Agnieszka Giermek

poniedziałek

Zaj. logoped. /2 grupy/

13.30 – 14.30

wtorek

Zaj. logoped. /2 grupy/

11.45 – 12.30

środa

Zaj. logoped. /1 uczeń/

13.35 – 14.20

czwartek

Zaj. logoped. /1 grupa/

13.35 – 14.20

9.

mgr Dariusz Sławiński

wtorek

Zaj. eduk. ind. z ucz.III j. ang.

8.55 – 9.40

Indyw. pr. naucz. j.ang. kl. IV

12.45 – 13.30

środa

Koło j. angielskiego

14.30 – 15.15

czwartek

Indyw. pr. naucz. j. ang. kl. VI

13.40 – 14.25

10.

Phm.

Krzysztof Brandys

środa

Spotkania harcerskie

13.30 – 14.30