Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13.10.2022 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która została zorganizowana przez uczniów dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły. Młodzi artyści piosenką, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. W czasie krótkiego przedstawienia wiele ciepłych, życzliwych i miłych słów popłynęło ze sceny w kierunku pracowników oświaty. Były podziękowania i kwiaty, szczere życzenia i prośby o wybaczenie niesfornego czasami zachowania, a także obietnice poprawy. Na zakończenie tej Akademii pani dyrektor Joanna Chodor złożyła nauczycielom życzenia i wręczyła nagrody.

Ten, kto choć jeden dzień przepracował w szkole, jako nauczyciel, wie jak trudna, ale  jednocześnie pasjonująca i satysfakcjonująca potrafi być ta praca. Praca, która nie kończy się wraz z dzwonkiem lekcyjnym, lecz trwa jeszcze długo poza murami szkoły.