Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka

 

W sobotnie popołudnie 2 lutego 2019 r., tuż przed piętnastą do Domu Strażaka w Wielkich Drogach zaczęli napływać pierwsi zaproszeni goście. Na uroczyste spotkanie przybyło ich jak co roku bardzo wielu. A byli to szczególni goście czyli ukochane babcie i dziadkowie uczniów.

Uroczystość rozpoczęła się punktualnie. Na stołach, przy których siedzieli nasi mili goście pojawiły się kawa i ciasto. Dziadkowie usiedli wygodnie i czekali na występy swoich milusińskich. Goście wysłuchali wierszy, piosenek a także obejrzeli mini przedstawienie jasełkowe „Hej kolęda, kolęda” Popisy młodych aktorów tak bardzo spodobały się babciom
i dziadkom, że nagrodzili je wielkimi brawami. Na zakończenie wszyscy odśpiewali Sto lat.

Jak co roku nastąpił też wybór „Super Babci” i Super Dziadka”.

Mamy nadzieję, że ten wspaniały dzień przyniósł gościom moc wrażeń oraz wiele chwil uniesień i na długo pozostanie w ich pamięci.

Opracowała: Renata Michalik