Dzień Babci, Dzień Dziadka

Dzień Babci, Dzień Dziadka

Kochana Babciu!
Jak można pomieścić w sobie tyle troski, ciepła i miłości.
Jak można podarować innym tyle uśmiechu, dobroci i radości.
Jak można zdobyć zdolność by w trudnych chwilach nieść pociechę.
Jak można, powiedz Babciu, stać się jak Ty, cudownym człowiekiem?

W sobotę 20 stycznia uczniowie klas 0-3 zaprosili ukochane babcie i ukochanych dziadków na występy z okazji ich święta. Jak każdego roku, przybyły tłumy. Babcie i dziadkowie uwielbiają swoje wnuczęta. Radości było wiele, nie tylko za sprawą pięknych występów przygotowanych przez dzieci, ale również dzięki fantastycznej atmosferze tego sobotniego popołudnia. Najmłodsi zatańczyli dla zebranych gości, wcielili się w kolędników i pięknie śpiewali. Po występach nastąpiły wybory Super Babci i Super Dziadka. Aby zdobyć ten zaszczytny tytuł, należało wykazać się sprawnością sportową i kulinarną.

SUPER BABCIĄ została Pani Anna Bębenek, a SUPER DZIADKIEM Pan Stanisław Hajto.

Potem goście kosztowali ciast przygotowanych przez rodziców, żartowali, odnawiali kontakty, dobrze się bawili. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie i wspólne świętowanie. Już dzisiaj zapraszamy za rok.

Kochany Dziadku!
Dziadku uśmiechnij się
Przecież dzisiaj jest Twój dzień
Dlatego przesyłam całusa mocnego
Życząc Ci szczerze wszystkiego najlepszego

Zobacz galerię zdjęć