Czerwiec 2017

W ostatnim tygodniu szkoły postanowiliśmy odwiedzić naszych czworonożnych przyjaciół.

19. czerwca zapukaliśmy po raz ostatni, ale w tym roku szkolnym, do drzwi schroniska. Przybyliśmy przed czasem i czekaliśmy chwilkę na przybycie opiekunek. W czasie ożywionych rozmów, pełnych opowiadanych kawałów –dla zabicia czasu, udał

o nam się również udzielić informacji na temat schroniska zainteresowanemu tematem Panu, który przybył tam wkrótce po nas.

Tym razem również dostaliśmy pod opiekę Korteza, który nieco urósł od naszego ostatniego spotkania. W radosnym nastroju ponownie dotarliśmy nad „Betonkę”, gdzie pozwoliliśmy Kortezowi zamoczyć się w zimnej wodzie z rzeki. Niektórzy zostali za to nagrodzeni ogromnym buziakiem od Korteza. Pani Iwonka pochwaliła nasz pomysł, gdyż tym razem na dworze był okropny upał. Następnie odbyliśmy jeszcze dwa krótsze spacerki i trochę z nostalgią, a trochę z radością powróciliśmy do domów.

We wrześniu wrócimy tu ponownie w większym niż dotychczas składzie :>

Opracowała Agnieszka Giermek